NÄOHOOLITSUSED 

Oma igapäeva töös kasutan Nimue, Matis ja PH Formula sarja. Mitmekesisus ikka selleks, et iga nahatüüp ja kliendi vajadus leiaks parima lahenduse.

 

 

NIMUE SÜGAVPUHASTAV HOOLDUS              

Hooldus tagab kohese ja efektiivse tulemuse läbi naha puhastuse, aurutamise, sellele järgneva mehaanilise puhastuse ning toitmise.


 SÜGAVPUHASTAV NÄOHOOLDUS NOORUKILE
 HAPPEHOOLDUSED
Dermatseutilised puuviljahapped on väga tõhusad mitmete probleemide lahendamisel. Hape eemaldab naha surnud rakud, ahendab poore, võitleb vananemisilmingutega, reguleerib rasu eritust. Hüperpigmentatsiooni, armide ja ebapuhta naha paranemist on näha silmnähtavalt. Teaduslikud uuringud on näidanud, et puuviljahapped stimuleerivad naha enda kollageen-elastiini tootmist, mis tugevdavad meie naha struktuuri, muudavad selle elastseks ja nahk näeb välja säravam ja noorem.

 


ULTRAHELI NÄOHOOLDUS

… on ideaalne neile, kellel on väsinud nahk ja hallikas jume. Protseduur on valutu, ei ärrita nahka ning sobib nii meestele kui naistele igas vanuses, mille tulemusena paraneb tunduvalt naha niiskustasakaal ja aeglustub naha vananemine. 

Näonaha puhastus ultraheli aparaadi abil võimaldab nahka puhastada mustusest, naha rasust, surnud naharakkudest, komedoonidest. Ultraheli aktiveerib taastamise protsessid, soodustab kollageeni ja elastiini teket. Mikrovibratsioon teeb nahale mikromassaaži, mille tulemusel paraneb töö rakutasandil, ka immuunsus, ainevahetus aktiveerub, võimendub kudede uuenemine. Protseduur on vajalik ka neile, kelle näole tekib sageli akne, ummistunud poorid ja komedoonid.MIKRODERMABRASIOON E. MIKROLIHVIMINE (TEEMANTLIHVIMINE)

Mikrodermabrasioon silub peeneid kortse, vähendab vanusest tulenevat hüperpigmentatsiooni ja stimuleerib efektiivselt uue kollageeni ja elastiini tootmist, andes nahale uue hingamise.

 Tegemist  on naha pealmiste kihtide mikrolihvimisega teemanttolmu abil, mis viiakse läbi vaakumaparaadiga. Tegemist on täiusliku naha mehaanilise piilingu protseduuriga, mis on täiesti valutu viis vabaneda „surnud“ naharakkudest ja stimuleerida naha regeneratsiooni.  Soovituslik 4-6 protseduurist koosnev kuur. Sobib kasutamiseks iga nahatüübi korral.

PH FORMULA  NAHAUUENDUS HOOLDUSED

....  ja tooted pakuvad lahendusi aknele, hüperpigmentatsioonile, kroonilisele punetusele ehk rosaatseale, vananemisele, millega kaasneb naha kuivus, ebatasane pind, kortsud, tuhm jume).

Tegemist on kaasaegse, nn kontrollitud keemilise naha uuendamise ehk keemilise koorimisega, kasutatud selleks erinavaid happeid. Hooldussüsteem rajaneb regeneratiivse meditsiini tehnoloogial, mille põhimõtteks on esile kutsuda kontrollitud keemiline naha uuenemine. Kontrollitud naha uuendamine kiirendab aktiivselt rakkude uuenemist erinevates naha kihtides,