Oled oodatud osa saama kõigest sellest, mida teen südame ja armastusega! 


Ilumaailmaga tegin tutvust Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis, mille lõpetasin  kosmeetiku eriala 2013.a ja  olen  diplomeeritud   kosmeetik  juba üle 10aasta.

Oma igapäeva töös kasutan Nimue, Matis ja PH Formula sarja. Mitmekesisus ikka selleks, et iga nahatüüp ja  kliendi vajadus leiaks parima lahenduse.


Kosmeetikutöö  kõrvalt olen jumestuse ja soengute osas end pidevalt täiendanud. Soengute tegemiseni jõudsin puhtalt läbi suure nõudluse ja visa töö on toonud klientide kiitust ja poolehoidu. Ette on näidata üle 30 diplomi, sertifikaadi ja tunnistuse. Samas on olnud õnne kahel aastal edukalt võitjana välja tulla konkursilt Eesti Lahtised Meistrivõistlused Jumestamises (I ja II koht)  ning mõnestki teisest korraldatud konkursist.  Muuhulgas olen saanud võimaluse kaasa teha sellistes teleprojektides nagu "ENSV", "OP", "Perepidu", "Ajujaht"," Ärapanija", "Randevuu"! Samuti teen koostööd Delfi Meedia OÜ erinevate projektidega iganädalaselt/- kuiselt.Pedagoogiline kõrgharidus kutseõpetaja erialal on jätnud "isetegemise pisiku" kogu eluks ja seepärast leidub seal  tegemisi nii  maalimise kui erinevate käsitöö tehnikate  valdkonnast. 


Olen särasilmselt valmis kõike omandatut teiega jagama, õpetama nii personaalselt kui ka pisut suuremale seltskonnale!