Oled oodatud osa saama kõigest sellest, mida teen südame ja armastusega! 


Ilumaailmaga tegin tutvust Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis, mille lõpetasin 2013.a, nüüdseks olen ka diplomeeritud Nimue kosmeetik.

Kosmeetikutöö  kõrvalt olen jumestuse ja soengute osas end pidevalt täiendanud. Soengute tegemiseni jõudsin puhtalt läbi suure nõudluse ja visa töö on toonud klientide kiitust ja poolehoidu. Ette on näidata üle 30 diplomi, sertifikaadi ja tunnistuse. Samas on olnud õnne kahel aastal edukalt võitjana välja tulla konkursilt Eesti Lahtised Meistrivõistlused Jumestamises (I ja II koht)  ning mõnestki teisest korraldatud konkursist.  Muuhulgas olen saanud võimaluse kaasa teha sellistes teleprojektides nagu "ENSV", "OP", "Perepidu", "Ajujaht"," Ärapanija", "Randevuu"!


Fotograafiaga tutvuse tegemine tuli algselt  praktilisest vajadusest osata rohkem ja paremini tähelepanu pöörata fotomeigi  täielikule õnnestumisele. Ajapikku on sellest aga saanud võrratu eneseväljenduse osa, mida olen valmis Teiega jagama. Enamik töid olen ise üles pildistanud ja kui ka Sina soovid loomingulisest protsessist osa saada ja jäädvustada kordumatuid hetki, võta julgelt ühendust. Arutame läbi ootused, soovitava stiili ja lisame ehk  ka midagi võrratut fantaasiamaailmast.


Et oleks koht, kuhu saan lisada kõik põneva, millega veel tegelen, siis alajaotusest leiad märksõna  muud põnevat. Pedagoogiline kõrgharidus kutseõpetaja erialal on jätnud "isetegemise pisiku" kogu eluks ja seepärast leidub seal  tegemisi nii õmblemise, erinevate käsitöö tehnikate kui lilleseade valdkonnast. 


Olen särasilmselt valmis kõike omandatut teiega jagama, õpetama nii personaalselt kui ka pisut suuremale seltskonnale!