Patside ja punutiste õpituba -

Me kõik oleme kuulnud väljendit, et harjutamine teeb meistriks. Punutised on üha enam populaarsust kogumas ja neid võib kasutada nii laste kui pruudisoengute puhul. Et harjutamine sujuks paremini, siis mõned eelteadmised:

1. Harjuta täiesti kuivadel juustel.
2. Lisa tekstuuri - Puhtad juuksed võivad olla liiga libedad ja pead ligi. Juuksejuure tõstmiseks võib kasutada kuivšampooni või teha   juurekrepp.
3. Juuksehooldusvahenditega ei tasu  üle pingutada, sest siis on on raske sõrmi läbi juuste tõmmata ja salke on raske eraldada.


Jumestuskoolitus endale või seltskonnale
 

 Individuaalne meigikoolitus - Koolitus on individuaalne ja toimumise aeg kokkuleppel. Räägime erinevatest jumestusvahenditest, nende kasutamisest ning hooldamisest. Õpime tegema veatut meigipõhja, korrektset kulmude modelleerimist, klassikalist silmameiki ja pöörame tähelepanu valgusele ja varjudele! Pöörame soovi korral  pilgu ka Sinu isiklikule meigikotile, ehk on seal juba palju olemas, aga oskustest neid kasutada jääb puudu! 

  Meigikoolitus seltskonnale – max.8 inimest. Meigikoolitus  on ideaalne neile, kes soovivad juurde õppida igapäevaselt teostavaid jumestusnippe õdusas õhkkonnas  koos parimate sõbrannadega. Koolitusel saame keskenduda just sellele, millele teie soovi avaldate. Soovi korral  saame jumestusjuttudega  koos pöörata tähelepanu ka soengutele, et  kiirelt teostatavate soengute  nipid selgeks saaksid.Decoupage tehnika - koolitus suurtele ja väikestele

 Selle tehnika nimi tuleb prantsuse keelsest sõnast, mis tähendab lahti lõikamist ja siis jälle kokku kleepimist. Uuendada või kaunistada  saab kõikvõimalikke esemeid ja  pindasid . Kõige toredam on see,et  nimetatud tehnika on jõukohane kõigile, kes armastavad ise  midagi põnevat luua!