Päevameik on mõeldud toonitama Teie loomulikku ilu, mis  peab toonitama Teie väärtusi ja kergelt hajutama puudusi. Meigi põhi on kerge ja värske üldmuljega, kergelt modelleeritud. Kindlasti kuuluvad päevajumestuse juurde kaunilt korrigeeritud kulmud ning kliendi isikupära arvestades värvitud silmad ja huuled.

Pidulik õhtumeiktoob esile naise ilu ja elegantsuse. Meigipõhi on intensiivsemalt modelleeritud ning vastavalt vajadusele rõhutatakse tugevamalt silmi või huuli. Õhtumeik on mõeldud pidulikeks sündmusteks. Õhtujumestusele on iseloomulikud erksad, täidlased toonid, mis on mõeldud selleks, et Te oleksite kaunis kunstvalguses või hämaras. Jumestuse tegemisel arvestatakse kleidi, aksessuaaride ja eelseisva ürituse stiiliga.

Pruudimeik - ühendab endas nii päeva-kui õhtumeiki, olles säravalt loomulik, piisavalt väljendusrikas ja peab püsima hiliste õhtutundideni.


Pruudi proovimeik - on oluline, et kohtuda pruudiga, hinnata näonaha seisukorda, korrigeerida kulmud  ( kosmeetikuna pakun ka neid teenuseid). ...Kõik selleks, et luua eeldused kauniks ja püsivaks meigiks. Samas valime välja sobivad värvitoonid, et tulemus oleks loomulik ja personaalne.


Stiili- ja ajastumeik -  Läbi aegade on toimunud meigis ja soengus pea igal kümnendil märgatav muutus.


Fotomeik - Fotod on ajatud ja hästi tehtud fotomeik annab piltidele palju juurde. Teostatav meik on mõistlik teha pisut tumedam, sest tulemus jääb piltidel 40-50% õrnem. Seega võib julgemalt kasutada  põsepuna, silmavärve ja  huuletooni.